Fashion-Various
REGISTRERAJTE SE NA FORUM O MODI IN O VSEM RAZNEM. NE ZAMUDITE PRLOŽNOSTI. NA ŽALOST NE VIDITE VSEH TEM, VSE TEME VIDITE TAKRAT KO STE REGISTRERANI IN PRIJAVLENI. NA NOVO IMAMO TUDI TO DA LAHKO POSTANETE MODEL IN UŽIVATE V SVETU MODE KOT SO NAKUPI, PHOTOSHOTI, TEKMOVANJA...
REGISTRERAJTE SE!
Fashion-Various
REGISTRERAJTE SE NA FORUM O MODI IN O VSEM RAZNEM. NE ZAMUDITE PRLOŽNOSTI. NA ŽALOST NE VIDITE VSEH TEM, VSE TEME VIDITE TAKRAT KO STE REGISTRERANI IN PRIJAVLENI. NA NOVO IMAMO TUDI TO DA LAHKO POSTANETE MODEL IN UŽIVATE V SVETU MODE KOT SO NAKUPI, PHOTOSHOTI, TEKMOVANJA...
REGISTRERAJTE SE!
Fashion-Various
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fashion-Various

Forum o modi.In tudi o vsem drugem. Na žalost ne morete videti vseh tem, vse teme vidite ko se registrerate na forum!
 
KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Zvezda z ukradenim srcem

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Sara Maldonado
V.I.P.
V.I.P.
Sara Maldonado


Število prispevkov : 1437
Join date : 17/04/2009
Age : 32
Kraj : NM

Zvezda z ukradenim srcem Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zvezda z ukradenim srcem   Zvezda z ukradenim srcem I_icon_minitimeSre Jul 22, 2009 3:23 pm

Zvezda z ukradenim srcem Teaser1000

Niso le Latinoameričani tisti postavni mladeniči za katerimi vzdihujejo ljubiteljive telenovel.
Predstavljamo vam Denisa Stefana, mladega romunskega igralca, ki se odlično kosa z največjimi svetovnimi zvezdami telenovel.


Štejete med mlajšo generacijo igralcev, vendar imate za seboj že velike uspehe. Povejte nam kaj o karieri pred Ukradenim srcem.
"Začel se je s filmom režiserja Dana Pite, z naslovom Second Hand. Sledile so manjše vloge v mednarodnih koprodukcijah. Nato spet opaznejša v domačem filmu Pacala se intoarce. Po tem filmu sem začel sodelovati v televizijskih projektih, vse do glavne vloge v Ukradenem srcu."

Sodelujete z enim najbolj priznanih romunskih režiserjev, Iuro Luncasujem. Kakšno se vam zdi delo igralca v tej telenoveli?
"Z Iuro Lucasujem sem že imel priložnost sodelovati pred šestimi leti, tako da sva že stara znanca in veva drug za drugega, kako kdo dela. Telenovelo režirajo tudi drugi režiserji, Alex Fotea in Sebastian Voinea; slednjega sem spoznal pred dvema letoma, ko sva sodelovala pri nadaljevanki Daria, iubirea mea (Darja, ljubezen moja). Mislim, da smo se našli pravi ljudje na kupu.
Naj omenim še igralce, ki so pri nas prave legende in s katerimi imam zdaj priložnost igrati. Gheorghe Dinica in Marin Moraru sta pravi legendi gledališča in filma. Ne le, da imam čast učiti se od njiju, temveč je delo s takimi ljudmi pravi užitek."

Ali ste scenarij vzljubili med snemanjem ali že med prebiranjem?
"Kar se tiče Ukradenega srca, mislim, da je scenarij odličen. Všeč mi je, odkar sem ga prvič prebral, zato me še posebej veseli, da so za vlogo Codruta Medaliona izbrali prav mene."

Ali bi lahko izpostavili koga od igralcev ali režiserjev, s katerim še posebej radi sodelujete?
"Ali lahko izpostavim kar vse, s katerimi sem delal? Ne bi želel koga izpustiti, zato je bolje, da ne omenjam nobenih imen."

Doma se veliko pojavljate tudi v televizijski oglasih. Kako to povezujete z igralsko kariero?
"Preprosto. Če si igralec, pomeni, da lahko usvojiš katerokoli vlogo, postaneš karkoli. Lahko se odločiš za gledališke odre, za nastopanje v oglasih, na televiziji … karkoli ti pač čas dopušča. Delo v oglasih je tudi veliko lažje kot snemati film."

Vemo, da ste že nekaj časa srečno poročeni. Ali ste lahko tudi odličen igralec, če ste vzoren soprog?
"Seveda. Dobro znam ločiti zasebnost od posla, in ko se tega naučiš, si lahko dober v obojem. Seveda pa sem se odločil, da svojega zasebnega življenja ne bom postavljal pred oči javnosti."

Zaupajte nam katero od vaših strasti.
"Obožujem konje, njihovo gracioznost in divjost. Zelo rad tudi berem, knjige so prava duhovna hrana. In nenazadnje se trudim čim več časa preživeti z ženo in s prijatelji. To je največje bogastvo."

vir: revija STOP
Nazaj na vrh Go down
https://fashion-various-zone.slovenianforum.com
Genesis Rodriguez
MODNA OBLIKOVALKA
MODNA OBLIKOVALKA
Genesis Rodriguez


Število prispevkov : 96
Join date : 20/07/2009

Zvezda z ukradenim srcem Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zvezda z ukradenim srcem   Zvezda z ukradenim srcem I_icon_minitimeTor Jul 28, 2009 9:49 pm

bljak on mi je grd
Nazaj na vrh Go down
 
Zvezda z ukradenim srcem
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Fashion-Various :: DRUGO :: ODPAD :: ARHIV NOVIC :: NOVICE IZ TELENOVEL-
Pojdi na: